Výroba nábytku Brno  /  Nabídka  /  Kuchyně  /  Renovace kuchyňské linky

Renovace kuchyňské linky

Máte starou kuchyňskou linku, která je po letech používání zašlá, nepraktická a nemoderní?  Nabízíme Vám řešení. Vaši kuchyňskou linku zrenovujeme tak, že bude vypadat jako nová. Obraťte se na nás. Zdarma přijedeme k Vám, najdeme optimální řešení a vyhotovíme Vám zcela nezávaznou nabídku.

Jak renovace probíhá:

výměna dvířek - kuchyňská dvířka jsou většinou za dobu používání zašlá, poškrábaná, staré plastové úchytky jsou ulámané a panty či dovírání již také nefungují tak jak by měly. Z tohoto důvodu je dobré vyměnit stará dvířka za nová. Dvířka lze přizpůsobit jakýmkoliv rozměrům a lze si vybrat z mnoha dekorů a tvarů.

vzorník foliovaných dvířek naleznete zde

pracovní deska - Pracovní deska je asi jednou z nejnamáhanější částí Vaší kuchyně. K výměně se v dnešní době se nejčastěji používá dřevotřísková deska pokrytá vysokotlakým laminátem. Tento typ desek zaručuje odolnost proti mechanickému použití i horkým hrncům, ale také velmi snadnou údržbu. Samozřejmostí je také široký výběr z desítek barevných dezénů, imitací kamene a dřevin.

vzorník pracovních desek naleznete zde

baterie a dřezy - Stará baterka již prokapává a smaltový dřez je oprýskaný? Nabídneme Vám široký výběr vodovodních baterií a dřezů.

na co při výběru baterie nezapomenout?

  • nenáročnost na údržbu - výběr z mnoha druhů povrchů jako je např. nerez, chrom, titan nebo granitová baterie
  • životnost - dlouholetá záruka a servis baterií
  • praktičnost - baterie různých tvarů a typů jako jsou např. zvýšené, se sprchou, bezdotykové...
  • snadná manipulace

na co při výběru dřezu nezapomenout?

  • vhodný výběr tvaru a velikosti dřezu
  • výběr vhodného povrchu - (např.: nerezový, granitový nebo dřez z umělého kamene)

doplnění částí skříněk - Pokud Vám některá ze skříněk nevyhovuje nebo chybí, není problém jakoukoliv skříňku doplnit nebo starou naopak odstranit a nahradit ji novou. Vhodné je zejména doplnění rohových skříněk či vyrobení soklu nebo zásuvky k zakrytí nebo využití místa pod pod linkou. Vhodné je také zhotovení nových dvířek u spíže.

instalace či výměna spotřebičůChtěli by jste vyměnit starou nefunkční digestoř nebo zabudovat mikrovlnou troubu či hledáte jiné řešení?

Celkovou renovaci Vám navrhneme a vytvoříme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma!!!