Výroba nábytku Brno  /  Nabídka  /  Kuchyně

Kuchyně Brno

Každá hospodyňka potřebuje mít tu svou kuchyni pěkně a hlavně účelně zařízenou. Vyrobíme Vám moderní kuchyni na míru – jedině ta splní všechny Vaše požadavky na vzhled i kvalitu a přitom bude praktická a funkční!


Při návrhu Vaší budoucí kuchyňské linky i kuchyňské pracovní desky můžete vybírat ze širokého sortimentu materiálového provedení. Dodáváme také veškeré potřebné vybavení kuchyní včetně elektrospotřebičů a různých doplňků. Při realizaci kuchyně na míru nabízíme kompletní služby na klíč.

Kuchyně na míru ve třech krocích

1. Po telefonické domluvě přijedeme k Vám domů (Brno a okolí), prostor zaměříme, zjistíme Vaši představu a vyhotovíme Vám předběžnou cenovou kalkulaci - TO VŠE ZDARMA

2. V případě, že Vás naše nabídka zaujme, vyhotovíme Vám 3D vizualizaci a projekt kuchyňské linky se všemi Vámi vybranými detaily, jako jsou úchytky, dvířka, dřez, baterie, kuchyňská deska a obklady, osvětlení, spotřebiče.

3. Až konečný návrh schválíte, následuje samotná realizace kuchyně na míru:

  • odstranění staré kuchyně
  • příprava a rozvody pro elektroinstalaci a vodoinstalaci
  • montáž nové kuchyně
  • zapojení elektrospotřebičů
  • případně jiné doplňkové práce


Plánujete si pořídit kuchyňskou linku na zakázku? Obraťte se na nás! Navrhneme Vám kuchyni přesně podle Vašich potřeb a požadavků, vyrobíme nábytek na míru, namontujeme i zapojíme kuchyňské spotřebiče!